Aximetria 20 Euro na start

OKAZJA NIEAKTUALNA

Aximetria to założony w marcu 2018 roku kryptowalutowy fintech z siedzibą w Zug w Szwajcarii. Platforma zapewnia wielowalutowe konta elektroniczne dla walut tradycyjnych oraz kryptowalut, natychmiastową wymianę i przelewy P2P. Aximetria posiada licencję szwajcarskiego organu nadzoru rynku finansowego, spełniając tym samym wszystkie wymagania przepisów budżetowych. W ramach programu poleceń portfel Aximetrii oferuje 20€ bonusu na start jeśli użyjesz kodu polecającego.

Jak założyć konto w Aximetria i otrzymać bonus 20 Euro.

  1. Pobieramy aplikacje dla androida ze sklepu play: AXIMETRIA GOOGLE PLAY
    Dla iOS z AppStore: AXIMETRIA APPSTORE
  2. Rejestrujemy się podając swojego maila oraz refferal code: XSk1490
AXIMETRIA 20 EUR
Rejestracja w Aximetria oraz kod polecający

3. Potiwerdzamy numer telefonu

4. Tworzymy 4-cyfrowy PIN który będzie nam potrzebny do logowania się do aplikacji i potwierdzania transakcji.

5. Następnie będziemy weryfikować nasze dane. Ustawiamy region na Polska

6. Do weryfikacji będziemy musieli wykonać zdjęcie dokumentu tożsamości oraz selfie z dokumentem tożsamości.

7. W kolejnym kroku musimy potwierdzić nasz adres zamieszkania (może to być zdjęcie wyciągu z banku, rachunku za media, mimo iż aplikacja sugeruje zdjęcie paszportu, w polskim jednak nie ma wpisanego adresu, dlatego wybieramy wyciąg, lub rachunek). Ja wygenerowałem na komputerze wyciąg z banku i zrobiłem zdjęcie ekranu komputera z wyświetlonym wyciągiem

8. Klikamy Continue i wybieramy formę zatrudnienia. Ja dałem:
employee, savings, $100

9. Klikamy Continue. Potwierdzamy adres email.

Następnie czekamy na wiadomość SMS w której zostaniemy poinformowani o konieczności wideoweryfikacji:

10. Logujemy się do aplikacji na telefonie i przechodzimy do zakładki PROFILE a następnie VERIFICATION. Tam potwierdzamy chęć otrzymania na adres email linku do videoweryfikacji. Po chwili dostaniemy wiadomość na adres email gdzie musimy wejść w dany link:

12. Pobieramy aplikację ID-Now ze strony z linku oraz kopiujemy IDENT-ID numer.

13. Uruchamiamy aplikację ID-Now i rozpoczynamy weryfikację video. (potrzebny będzie dokument tożsamości ze zdjęciem oraz dokument potwierdzający adres – jeśli mamy stary dowód z adresem z tyłu, to nic więcej nam nie potrzeba).

Wpisujemy swój IDENT-ID i klikamy CONFIRM. Następnie podajemy nr telefonu i także przechodzimy dalej aż zacznie się Video rozmowa.

Video-weryfikacja w aplikacji ID-NOW

14. Rozmowa będzie odbywać się po angielsku. Będzie trzeba odpowiedzieć na proste pytania: potwierdzić czy wiemy że rejestrujemy się w Aximetria, powiedzieć nasze imie i nazwisko, przeczytać swój nr dowodu oraz poruszać nim góra dół aby hologram był widoczny.

15. Po wideorozmowie czekamy na SMS-a potierdzającego pełną aktywacje konta, który będzie wyglądał tak:

16. Pozostało nam odebrać bonusprzechodzimy do aplikacji i klikamy CREATE A CRYPTO ACCOUNT

17. Wybieramy walutę ETH aby prowizja była mniejsza.

Musimy doładować konto min. 100 USD/EUR – jest to warunek otrzymania bonusu. Nie ma się czym tutaj martwić bo pieniądze wrócą do nas do 4o minut. Do zasilenia najlepiej użyć konta Revolut.

18. Przechodzimy do utworzonego wcześniej portfela ETH i klikamy Top-Up from Card.

19. Podajemy dane z karty Revolut i ustawiamy kwotę 100

Klikamy ADD FUNDS.

20. Teraz wystarczy poczekać na zaakceptowanie płatności oraz dodanie bonusu do konta. Całość nie powinna zająć 20 minut. Dostaniemy odpowiednie SMSy a na naszym koncie pojawi się bonus:

Wypłacony bonus z Aximetria

21. Ostatnim krokiem jest wypłacenie całości pieniędzy na nasze konto Revolut. Mamy kilka możliwości wypłat : na konto podając dane z karty, wysłać do innego użytkownika Aximetria, wysłać na inny adres portfela ETH. Ja wysłałem na Revolut. Aby to zrobić:

Przechodzimy do zakładki PAYMENTS, następnie TO CARD.

Podajemy dane karty z Revolut na którą otrzymamy przelew, podajemy kwotę w ETH pomniejszoną o prowizję. Po chwili otrzymamy przelew na Revolut.

U mnie całość zajęła niecałe 45 minut od wpłaty do wypłaty:

Potwierdzenie wypłaty z Aximetria

Chciałbyś otrzymać dodatkowe 5 Eur za rejestracje (W sumie 25 EUR)?

Oprócz 20 EUR, jest także możliwość uzyskania dodatkowo 5 EUR w Aximetria. O tym więcej na naszej grupie na facebooku. Kliknij aby przejść.

Jak usunąć konto w Aximetria?

Konto w Aximetria możesz usunąć zaraz po wypłacie bonusu. Należy przejść do menu Settings, wybrać podmenu Delete account, kliknąć przycisk Delete Account i postępować zgodnie z instrukcjami. Następnie wprowadzić kod potwierdzający przesłany SMS-em oraz kliknąć link potwierdzający otrzymany na adres e-mail. Po kliknięciu przycisku Delete account , usunięcie konta jest nieodwracalne i nie będziemy mogli mieć jużdo niego dostępu. Wszystkie waluty FIAT (EUR) zostaną zamienione na kryptowaluty, a portfel z kluczem prywatnym zostanie wyeksportowany i wysłany na osobisty adres e-mail.


Kod: XSk1490