Darmowe Bitcoiny co godzinę – BOT FreeBitco.in

Bot FreeBitco.in – Instrukcja krok po kroku

Bot FreeBitco.in pozwoli nam na otrzymanie darmowych Bitcoinów co godzinę – nie będziemy musieli ręcznie klikać przycisku ROLL na stronie FreeBitco.in. Jeśli jeszcze nie znasz tej strony, możesz poczytać o niej w osobnym wpisie na stronie. Do korzystania z bota wymagany jest telefon z systemem Android.

Szczególnie teraz, gdy cena BitCoina spadła poniżej $5000 warto zainteresować się stroną, bo płaci dużo większe stawki co godzinę.

Opis Bota do FreeBitcoin

Jest to bot przeznaczony na telefony z systemem Android. Działa w tle i nie obciąża telefonu. Raz skonfigurowany działa cały czas. Bota używam od kilku miesięcy i działa bez żadnych problemów. Jest ogólnie dostępny w Internecie, link do jego pobrania udostępniłem także na naszej grupie na Facebooku.

Instrukcja

 1. Jeśli jeszcze nie mamy konta na freebitcoin, możemy za darmo założyć je klikając tutaj.
 2. Po założeniu konta WARTO wykonać jedno próbne losowanie, czyli logujemy się na nasze konto i klikamy ROLL.
 3. Pobieramy i instalujemy BOTA na nasz telefon z systemem Android
 4. Następnie uruchamiamy program i klikamy w strzałkę przy FREEBITCOIN:
Bot FreeBitcoin Krok 1
Bot FreeBitcoin Krok 1

5. W kolejnym okienku klikamy przycisk SYNC: Bot Freebitcoin Krok 2

6. Następnie klikamy LOGIN i logujemy się na wcześniej utworzone konto FreeBitcoin.

Bot FreeBitcoin krok 3
Bot FreeBitco.in Krok 3

7. Gdy zalogujemy się na nasze konto, klikamy przycisk SYNC, po to aby zsynchronizować je z aplikacją.

Bot FreeBitco.in Krok 4
Bot FreeBitco.in Krok 4

8. Jeśli wszystko dobrze zrobiliśmy, powinniśmy zobaczyć napis SYNCHRONIZED. Możemy wrócić do głównego Menu aplikacji, powinno teraz wyglądać tak:

Bot FreeBitcoin Konfiguracja
Bot FreeBitcoin Konfiguracja

Konfiguracja bota

Mamy kilka możliwości skonfigurowania jak będzie działał nasz bot:

Konfiguracja Bota FreeBitcoin
Konfiguracja Bota FreeBitcoin
 • Skip Captcha using RP – Jeśli zaznaczymy tą opcję, program będzie starał pomijać się zabezpieczenie captcha przy pomocy uzbieranych Rewards Points. Nie polecam zaznaczać tej opcji, ponieważ Rewards Points możemy lepiej wykorzystać, np. wykupując 1000% więcej zarobku za każde losowanie. W jaki sposób przyśpieszyć zarobki na FreeBitco.in opisałem w tym wpisie.
 • Lottery – Jeśli włączymy tą opcję, będziemy dostawać więcej Rewards Points, ale nie będziemy otrzymywać żadnych Lottery Tickets. Zalecam nie włączać tej opcji, ponieważ dzięki Lottery Tickets strona nie będzie od nas wymagać captchy.
 • Reward Points Bonus – Uruchamia wybrany rewards points bonus, więcej o tym do czego to służy przeczytasz w wpisie jak przyśpieszyć zarobki na FreeBitcoin.
 • Free BTC Bonus – Uruchamia wybrany BTC Bonus, np. 1000% więcej za losowanie. Więcej o tym przeczytasz w wpisie jak przyśpieszyć zarobki na FreeBitcoin.
 • 24H Auto Bonus – Uruchamia co 24h automatycznie RP Bonus i Free BTC Bonus

UWAGA. Aby BOT prawidłowo działał, należy pozbyć się ze strony CAPTCHA, istnieje na to kilka sposobów.

Jak pozbyć się Captcha?

Jeśli bot mamy prawidłowo skonfigurowany, będzie on działał za każdym razem kiedy nie trzeba będzie wpisywać Captchy.

Moja rada – po utworzeniu konta na FreeBitcoin, polecam klikać roll ręcznie przez 3-4 dni, tak aby uzbierać trochę darmowych BTC oraz punktów Reward Points. Dzięki temu będziemy mogli szybciej odblokować captcha.

Strona oferuje nam kilka możliwości usunięcia captchy, znajdziemy je logując się na nasze konto, pod przyciskiem REQUIREMENTS TO UNLOCK BONUSES. W przypadku nowych kont będzie wyglądać to np. tak:

FreeBitcoin usunięcie captcha
 • Najtańszą opcją jest po prostu zakup lottery tickets, w powyższym przypadku wystarczy 2975 tickets, co kosztuje 0.00002875 (50 groszy przeliczając na PLN) – możemy je łatwo uzbierać klikając ręcznie ROLL.
 • Kolejny sposób to granie w multiply BTC, musimy łącznie obstawić 0.00059 BTC aby odblokować captche. Nie jest to dużo, grając bardzo niską stawką praktycznie nic nie przegrywamy. Jest to także łatwy sposób na usunięcie captchy.
 • Ostatnim sposobem jest depozyt, czyli wpłata określonej kwoty na swój portfel freebitcoin. 0.0006 BTC to aktualnie 12 zł – Jest to zdecydowanie najszybszy sposób na odlobkowanie captchy. Dodatkowo mając środki na koncie FreeBitcoin, zgarniamy codziennie dodatkowy procent od nich, o czym możecie poczytać tutaj.

Gdyby ktoś zdecydował się na ostatnią opcję i potrzebował pomocy przy wpłacie, lub chciałby abym wysłał BTC ze swojego portfela, zapraszam na grupę na FB lub do kontaktu poprzez stronę.

Dodaj komentarz