FreeBitco.in – darmowe BTC

Freebitco.in – co to jest?

FreeBitco.in to strona, która umożliwia pozyskanie darmowych Bitcoinów. Platforma została utworzona w 2013r i od tego czasu regularnie wypłaca pieniądze swoim użytkownikom. Miesięcznie strona jest odwiedzana przez ponad 100 mln użytkowników.
Strona oferuje różnego rodzaju gry, losowania oraz możliwość zdobycia darmowych Bitcoinów poprzez cogodzinne losowanie. 

freebitcoin roll

Ile można zarobić na freebitco.in?

Po pierwsze, co godzinę na freebitco.in możemy brać udział w losowaniu, wystarczy kliknąć w przycisk ROLL.
W losowaniu możemy wygrać na obecną chwilę od 0.00000025 BTC do 0.25 BTC, w zależności jaki numer wylosujemy. Oczywiście byłoby to zbyt piękne, jeśli moglibyśmy wylosować 0.25 BTC co godzinę, niestety, jest to prawie że nie możliwe, ale 25-2500 satoshi jest na wyciągnięcie ręki. Odpowiednio grając, można miesięcznie wyciągnąć około 0,003 BTC, co daje jakieś 100 zł.

Po drugie, zdobyte za darmo bitcoiny możemy pomnożyć grając w różne gry na platformie, takie jak: MULTIPLY BTC, obstawianie zakładów sportowych, kupowanie losów na loterie. Mając trochę szczęścia, możemy zyskać dużo więcej niż wspomniane wcześniej 100 zł.


W jaki sposób zarabiać na freebitco.in?

Na początek załóż konto na stronie freebitco.in, korzystając z poniższego linku:

KLIKNIJ ABY ZAŁOŻYĆ KONTO NA FREEBITCO.IN

Podczas rejestracji wystarczy podać swój adres email oraz ustalić hasło. Po utworzeniu konta, możemy zalogować się na stronę i zdobyć swoje pierwsze Bitcoiny.

Daily interest rate – czyli procent od posiadanych środków na koncie

Najłatwiejszym i wymagającym najmniej czasu sposobem jest po prostu posiadanie BTC w portfelu na stronie. Aktualnie strona płaci dziennie 4.08% za środki posiadane na koncie – to dużo więcej niż lokata w banku, prawda? Na obrazku poniżej, przykładowo jeśli tylko trzymalibyśmy jednego bitcoina na stronie, dziennie moglibyśmy zyskać 0.0001 BTC, a rocznie aż 0.04 BTC, co na chwilę obecną jakieś 900 zł.

freebitcoin kalkulator

Gdzie jest haczyk? – Strona dzieli środki każdego użytkownika na 3 części. Jedną część przeznacza na wypłaty użytkowników, drugą część na zabezpieczenie gry w mnożenie BTC (multpiply BTC), a ostatnią część wykorzystuje do rozszerzenia możliwości wykopywania kolejnych Bitcoinów – dzięki czemu strona także może na tym zarabiać. Oczywiście według mnie strona najwięcej zarabia na osobach grających w zakłady sportowe oraz obstawiając swoje pieniądze w Multiply BTC, bo można tam dużo stracić jeśli się rozpędzimy.

Losowania co godzinę

Jest to najbezpieczniejszy spobób, wystarczy wejść w zakładkę FREE BTC, a następnie kliknąć przycisk ROLL. Wylosowana ilość zostanie dodana do naszego portfela, a jego wartość widzimy cały czas w prawym górnym rogu.

freebitcoin roll
freebitcoin roll

Czy to znaczy że musisz co godzinę wchodzić na stronę i klikać ROLL? Powiedzmy sobie szczerze, komu chciałoby się to robić dla tych drobniaków. Dołącz do naszej grupy na Facebooku i dowiedz się jak brać udział w losowaniu non stop co godzinę, przez 24 godziny na dobę, nie ruszając przy tym nawet palcem.

KLIKNIJ ABY DOŁĄCZYĆ DO NASZEJ GRUPY.

Pomnożenie portfela grając w Multiply BTC

Dodatkowym sposobem zarobienia jest granie w grę, w której możemy pomnożyć ilość bitcoinów. Sami decydujemy ile chcemy pomnożyć.

Gra działa na podobnej zasadzie jak ruletka. Obstawiamy wartość HI, jeśli uważamy, że wylosowana liczba będzie w przedziale od 5250 do 10000, obstawiamy LOW jeśli uważamy że wylosowana liczba będzie w przedziale od 4750 do 1.

Obstawiając 0.0002 BTC, możemy wygrać 0.0002 BTC, kończąc grę mając w portfelu 0.0004 BTC.

freebitcoin multiply-btc
multiply-btc

Nie musisz klikać co godzinę, jest na to sposób!

Uzyskaj dostęp do bota dzięki któremu losowanie darmowych BTC będzie przebiegało automatycznie.

Nie będziesz musiał co godzinę klikać aby dostać swoje BTC.

Dodaj komentarz