OKAZJA WYGASŁA

125 zł zwrotu w programie cashback od Quidco

Quidco to strona dzięki której możemy odzyskać zwrot za zakupy, coś jak polskie serwisy typu Goodie lub Tipli. Działa na takiej samej zasadzie – dokonując zakupów np. na Aliexpress i robiąc to przez strony oferujące cashback, możemy uzyśkać nawet do 10% zwrotu za zakup.

Jak uzyskać 125 zł za darmo w Quidco?

To proste. Jedną z ofert w Quidco jest zwrot za wypróbowanie programu do słuchania muzyki Tidal. Za wypróbowanie otrzymamy 14.45 GBP zwrotu. Dodakowo otrzymamy 10 GBP za rejestrację z linku polecającego. Plus polecając serwis znajomym mamy możliwość otrzymania kolejne 10 GBP. Należy pamiętać o wyłączeniu subskrybcji Tidal przed upływem 30 dni, jeśli tego nie zrobimy, zostanie automatycznie rozpoczęty kolejny okres rozliczeniowy, który już nie jest darmowy.

Wystarczy zarejestrować się w QUIDCO korzystając z linku poniżej:

Następnie wyszukujemy na stronie cashback TIDAL. (Najlepiej wyłączyć adblocka aby bonus się zaliczył)

tidal quidco instrukcja

Oferty Tidal w cashback od Quidco

Ja wybrałem ofertę HiFi Standard 30-day trial. Możecie wybrać którąkolwiek chcecie. Za każdą z nich jest 14.85 GBP zwrotu (czasem może naliczyć 11 GBP lub 7 GBP – wtedy można napisać do supportu, nie wiem dlaczego tak się dzieje).

Po kliknięciu w Get Cashback zostaniemy przekierowani do strony Tidal, gdzie musimy założyć konto i podać dane z karty debetowej ( NAJLEPIEJ UŻYĆ DO TEGO KARTY Z REVOLUTA).

Po założeniu konta na Tidal, możemy wrócić do strony quidco, po chwili powinien zostać nam naliczony zwrot i być widoczny w pozycji tracked cashback.

Akceptacja zwrotu zajmuje ok 1-2 miesiąca. po tym czasie można wypłacić pieniądze na paypal lub w formie kart podarunkowych.

Co to jest Tidal HiFi?

Tidal to nic innego jak aplikacja do słuchania muzyki, działa w ten sam sposób co Spotify, Apple Music czy Deezer. Pozwala na słuchanie muzyki w formacie Flac – czyli jednym z lepszych bezstratnych jakościowo formatów muzycznych. Można słuchać zarówno offline jak i online. Jest dostępne na iOS oraz Android.

Co jeszcze warto wiedzieć:

Po założeniu konta w Tidal, możemy od razu się zalogować i anulować subskrybcje – dzięki temu nie zostaniemy obciążeni żadną kwotą za 30 dni – a nadal będziemy mogli cieszyć się z wersji premium Tidal.

0
Tyle można zyskać w tej promocji.

Promocja w pigułce

Czas Trwania

Brak informacji

Ile możesz zyskać?

10 GBP za rejestracje, 15 GBP za wypróbowanie Tidal. 10 GBP za polecenie.

Wymagania

Adres email
Telefon komókowy
Ukończone 18 lat
Karta debetowa/kredytowa

Podziel się z innymi:

Ostatnia Aktualizacja:

Ten post ma 2 komentarzy

 1. Mieciu

  Banicja za konto z Polski… Strata czasu.

  1. admin

   Kilka miesięcy temu mieli promocje z Apple Music – dużo osób z Polski założyło tam konto i wszystko było ok, wypłacili.
   Tym razem pewnie za dużo osób wykorzystało ten błąd, więc posypały się bany. Nic się na tym nie straciło, a Tidal na miesiąc się przyda :).

Dodaj komentarz