Jak szybciej zarabiać na FreeBitcoin?

W jaki sposób co godzinę zarobić aż do 1000% więcej na FreeBitco.in?

Platforma FreeBitco.in (którą opisałem wcześniej tutaj), to zaufany serwis do zdobywania darmowych BTC. W losowaniu, które odbywa się co godzinę, oprócz darmowego BTC, otrzymujemy także Reward Points (RP) oraz Lottery Tickets.

Reward Points możemy użyć na zakup wielu rzeczy na stronie lub wymienić na BTC. Wszystkie dostępne przedmioty znajdziemy po zalogowaniu się na FreeBitco.in w zakładce More – Rewards.

Nas będzie głównie interesował zakup Reward Points Bonus oraz FREE BTC Bonus.

free btc bonus
Free BTC bonus
Reward Points Bonus

Jak widać na screenach, potrzebujemy 3200 RP aby otrzymać 1000% więcej przy każdym losowaniu BTC.
Potrzebujemy 1200 RP aby otrzymać 100 RP więcej przy każdym losowaniu.

Do zakupu potrzebne nam będą Reward Points. Na samym początku przygody z FreeBitcoin, polecam jedynie przez jakiś czas kupować pakiet Free Reward Points, ponieważ przy losowaniu co godzinę przez 24h, zdobywamy 2400 RP dziennie. Oczywiście nie musisz klikać co godzinę sam, wystarczy że skorzystasz z bota który zrobi to za Ciebie, o którym pisałem w tym poście.

W jaki sposób zdobyć Reward Points?

Zdobyć Reward Points możemy na stronie na kilka sposobów:
Najszybszy z nich, ale trochę ryzykowny, to obstawianie w grze Multiply BTC. Za każde obstawione 0.00001000 BTC otrzymujemy 1 RP. Granie w Multiply BTC pomoże nam również usunąć captcha, które przyda się do automatycznej pracy bota.
– Otrzymujemy 2 RP również przy każdym losowaniu (lub 4 RP jeśli wyłączymy otrzymywanie Lottery Tickets)
– Możemy otrzymać 1 RP za każde losowanie od osoby poleconej

Jak będzie wyglądało losowanie po wykupieniu Bonusu?

Jeśli już uzbieramy 3200 RP i zakupimy bonus 1000% BTC, to przy każdym losowaniu będziemy otrzymywać 10 razy więcej na nasz portfel.
Aktualnie, wykonując normalne losowanie bez bonusu, wygląda to tak:

FreeBitcoin zwykłe losowanie

Po włączeniu bonusu:

FreeBitcoin losowanie 1000%

Dzięki bonusowi, będziemy co godzinę otrzymywać 10 razy więcej przy trafieniu najniższych liczb. Może nie są to duże pieniądze, ale przy użyciu bota nic nie musimy robić, a po uzbieraniu btc możemy rozmienić je na złotówki i wypłacić.

Jeśli miałbyś problemy z wpłatą/wypłatą BTC z Freebitcoin, napisz na grupie na Facebooku lub w wiadomości do mnie, chętnie pomogę.‬

Dodaj komentarz