Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak zarządzać cookies?    Cyberbezpieczeństwo ROZUMIEM

Regulamin strony

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

Strona latwyzysk jest stroną informacyjną, która opisuje wszelkiego rodzaju promocje, okazje i sposoby oszczędzania pieniędzy. Publikowane są tu różnego rodzaje oferty bankowe, kredytowe, ubezpieczeniowe oraz inne ofert z branży finansowej, mogącej pomóc oszczędzić pieniądze lub wybrać dogodną ofertę dla siebie. Publikowane tu informacje są subiektywnym wyborem autorów. Ze względu na to autorzy artykułów nie ponoszą odpowiedzialność za ewentualne szkody powstałe w wyniku korzystania z serwisu, lub wykorzystywania treści w nim zawartych.

Autorzy dokładają jednak wszelkich starań, by informacje były prawdziwe i aktualne, choć ze względu na częstą zmianę ofert nie są w stanie tego zagwarantować. Weryfikacja wszelkich warunków danej oferty należy do czytelnika. W przypadku ofert bankowych szczególnie powinni oni zwrócić uwagę na tabele opłat i prowizji oraz regulaminy opisywanych produktów.

Podczas kliknięcia w różne odnośniki na stronie latwyzysk.pl, następuje przekierowanie do innych stron, których właścicielem nie jest oraz nie zarządza właściciel strony latwyzysk.pl, dlatego nie bierze on żadnej odpowiedzialności za użytkowanie danych stron.

Serwis nie ponosi żadnej odpowiedzialności za transakcje i umowy zawierane między czytelnikami latwyzysk.pl oraz podmiotami, które są opisywane na łamach serwisu.

Serwis nie ponosi również odpowiedzialności za treść publikowanych na stronie reklam w tym w szczególności bannerów, linków reklamowych i elementów interaktywnych.

Strona dopuszcza publikowanie komentarzy przez użytkowników. Serwis zastrzega, iż są to prywatne opinie czytelników i nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Serwis zastrzega sobie również możliwość kasowania komentarzy, moderacji lub ich niepublikowania bez podania przyczyny. Bezwzględnie kasowane będą wszystkie wypowiedzi naruszające przepisy polskiego prawa, spamujące i reklamowe oraz próby polecania sobie różnorakich ofert. W ten sposób unikamy sytuacji jakie mały miejsce w przeszłości, kiedy użytkownicy nie wywiązywali się z zawartych między sobą umów o podziale prowizji i angażowali w swój problem administrację serwisu, która nie była stroną tych umów i nie miała pojęcia o ich istnieniu.

Adres IP każdego komentarza jest rejestrowany.

Wszelkie pytania związane z Serwisem należy kierować na adres email [email protected]