SOLANA Airdrop w Binance – gwarantowane $20 dla pierwszych 1000 osób!

W tym airdropie do zdobycia są tokeny Solana o wartości $20, plus dodatkowo tokeny o wartości $2 za polecenie znajomych.

Binance dodaje Solana (SOL) do swojej platformy giełdowej. Aby uczcić dodanie Solana na Binance, w nagrodę dają airdrop o wartości do 1000 $ w tokenach SOL. Nie ma specjalnych wymagań, aby ubiegać się o airdrop. Potrzebujesz tylko konta binance, twitter, telegram oraz adres email.

Tokeny SOL zostaną wprowadzone do Binance 9 kwietnia 2020 r. Możesz handlować parami SOL / BTC, SOL / BNB i SOL / BUSD na Binance.

Czas trwania : Od 07.04.2020 do 09.04.2020
Airdrop zostanie rozdzielony między uprawnionych uczestników na konto Binance przed rozpoczęciem handlu dnia 09.04.2020r godz. 6:00 (4am UTC).

Co to jest Solana?

Solana jest to blockchain, obsługującą tokeny kryptowaluty SOL. Blockchain Solana został stworzony po to, aby umożliwić tworzenie bezpiecznych, skalowalnych i szybkich zdecentralizowanych aplikacji (Dapps). Projekt rozpoczęty został pod koniec 2017 roku przez byłych inżynierów pracujących w takich firmach jak Quallcom, Intel czy Dropbox.

Podstawą rozwiązania skalującego Solany jest zdecentralizowany zegar o nazwie Proof-of-History (PoH), zbudowany w celu rozwiązania problemu czasu w sieciach rozproszonych, w których nie ma jednego, zaufanego źródła czasu. Korzystając z weryfikowalnych funkcji opóźniających, PoH pozwala każdemu węzłu lokalnie generować znaczniki czasu z obliczeniami SHA256. Eliminuje to potrzebę emisji znaczników czasu w całej sieci, poprawiając ogólną wydajność sieci. Więcej na temat Solana można przeczytać tutaj.

 

Airdrop Solana – Szczegóły

Ilość tokenów: Tokeny o wartości $20 lub $10.
Szacunkowa wartość: $0.22/token
Data zakończenia 9 kwietnia 2020r
Rodzaj Weryfikacji Konto na Binance
Telegram
Twitter

Airdrop zostanie rozdzielony między uprawnionych uczestników na konto Binance przed rozpoczęciem handlu dnia 09.04.2020r godz. 6:00 (4am UTC).

Wymagania Airdrop SOLANA

Poradnik krok po kroku jak otrzymać tokeny SOL

Krok 1. Rejestracja na Binance ( jeśli masz konto na Binance pomiń ten krok)

 • Zarejestruj się na binance pod tym linkiem binance.com

Krok 2. Dołącz do Airdropu Solana

Solana Airdrop Dołącz
 • Wprowadź swój adres email, Binance Referral ID, nazwe użytkownika Telegram i Twitter. Kliknij Register. Nastepnie w kolejnym oknie zaznacz: “You agree to…” oraz “I have read…”. Kliknij przycisk “Sign Up” żeby zakończyć.

Krok 3. Wykonaj zadania do ukończenia aidropu

 • Kliknij w każde z zadań i je wykonaj po kolei, czyli:
 • 1. Join the newsletter – dołącz do newslettera
 • 2. Join the telegram – dołącz do grupy na telegramie
 • 3. Join the Twitter – kliknij follow na twitterze
 • 4. Read the primer – przeczytaj i wykonaj krótki quiz

Krok 4. Odpowiedzi do QUIZU

Solana Quiz Odpowiedzi

Wykonując ostatnie zadanie w formie quizu, wybierz język English podaj swój email, później ID z Binance i odpowiedz prawidłowo na pytania.

Pytanie Odpowiedź
How many transactions per second did Solana process in its last global benchmark? 59,490
What is the core innovation letting Solana perform faster than any other blockchain? Decentralized Clock
How many seconds are Solana’s block times? 0.4
Where did Solana’s founders work on embedded systems and operating systems for 15 years? All the above

Kto i ile otrzyma tokenów?

 • Pierwsze 1000 użytkowników, którzy zostaną zweryfikowani jako wykonujący wszystkie 5 zadań, otrzyma po 20 USD w tokenach SOL.
 • Wszyscy użytkownicy, którzy zostaną zweryfikowani jako wykonujący co najmniej 3 z 5 zadań, zostaną rozlosowani i 3000 z nich wygra 10 $ tokenów SOL.
 • Wszyscy użytkownicy, którzy zostali zweryfikowani jako wykonujący co najmniej 4 z 5 zadań, zostaną rozlosowani i 10 spośród nich wygra 100 $ tokenów SOL.
 • Wszyscy użytkownicy, którzy zostaną zweryfikowani jako wykonujący 5 z 5 zadań, zostaną rozlosowani, z czego jeden zwycięzca odbierze 1000 $ w tokenach SOL.

Jak wypłacić tokeny Solana?

Należy poczekać na wprowadzenie ich na giełde Binance, wtedy otrzymamy nasze tokeny. Po ich otrzymaniu będziemy mieć możliwość zamiany na inne kryptowaluty a tym samym przesłanie ich na giełdę np. BitBay i rozmienienie na złotówki. Jeśli masz pytania lub problem z wymianą kryptowalut z Airdropu, zapraszam na naszą grupę na Facebooku.

Dokumenty do wglądu:

$ 0
Tyle można zyskać w tej promocji.

Airdrop w pigułce

Czas Trwania

Od 07.04.2020 do 09.04.2020

Ile możesz zyskać?

$20, $10, $100 lub $1000

Wymagania

Adres email
Telefon komókowy
Ukończone 18 lat
Konto Binance

Ocena Airdropu
4.7/5

Do końca promocji pozostało:

Dodaj komentarz